Стрілець Сергій Куліш здобув для України першу медаль на Олімпіаді в Ріо

Сергій Куліш

Стрілець Сергій Куліш здобув для України першу медаль на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Він став володарем срібної медалі у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. Його результат – 204,6 очки.

Наш спортсмен поступився італійцю Ніколо Кампріані (той набрав 206,1 очки і став володарем золотої медалі). Третє місце у росіянина Володимира Масленнікова. Інший українець у фінальній частині даного турніру Олег Царьков посів восьме місце.

Сергій Куліш – молодий спортсмен. Народився 17 квітня 1993 р. в Черкасах. Закінчив Академію пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України.

У своєму віці Куліш вже майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України. Чемпіон Європи, багаторазовий призер етапів Кубка світу, рекордсмен світу, Європи, України (багаторазово), призер 1-х Юнацьких Олімпійських ігор.

Куліша називають висхідною зіркою і одним з найсильніших стрільців світу. Напередодні Олімпіади Міжнародна федерація стрільби представила рейтинг спортсменів світу. Сергій Куліш увійшов в трійку кращих.